Vitajte v našom tíme

ja som Berdhanya a chcela by som osobne poďakovať celému slovenskému kolektívu za úspešné uskutočnenie tohto programu. Cítim sa u Vás veľmi vítaná a s radosťou by som chcela oznámiť, že v mesiaci október navštívime na Slovensku dve mestá, ktoré nás prijali.

Jedno mesto, do ktorého prichádzame je Zvolen, v ktorom nás Miroslava a Marcela prijali v ich centre Anaháta. Ďakujem, a už teraz sa cítim vítaná vo Vašom centre.
A taktiež cestujeme do Košíc, kde pre náš tím otvorila dvere Monika v centre Harmónia.

My už spolu navzájom komunikujeme, ale v skutočnosti sme sa ešte nevideli. Dovoľte mi teda aby som Vám týmto spôsobom predstavila náš kolektív.
Takže tentokrát ma na mojej ceste bude sprevádzať skupinka ľudí, ktorej zásluhou sa kurz PRAKTICKÉ PREBUDENIE stáva kompletným a dokonalým.

Chcem Vám predstaviť Sebastiana. Sebastian je našim ayurvedickým praktikantom a pracuje s nami už vyše 15 rokov. Jeho Ayurvedické znalosti nadobudol v Indii a počas nášho kurzu bude poskytovat Ayurvedické očistné kúry a konzultácie.
Tak isto budem cestovať s Matthew Cosgrovom, ktorý vďaka jeho metafyzickému videniu sa stal jasnovidcom našej skupiny. Jeho schopnosti mu dovoľujú vidieť energetickú stránku tela, o ktorú sa vie patrične postarať.
Veľkým prínosom v našom kolektíve je Mária a Igor, ktorí budú prekladateľmi a taktiež učiteľmi a zároveň mojou pomocnou rukou pri výklade materiálu.
Posledný koho Vám chcem predstaviť je Jaro, náš zástupca na Slovensku. Jeho obrovskou zásluhou je že sa toto všetko uskutočňuje. Jeho nesmierna ochota, hľadanie a snaha nám pomôcť dopomohla k tomu, že v októbri budeme cestovať po Slovensku.

Ešte raz Vám chcem poďakovať, a úprimne sa teším na stretnutie s každým jedným z Vás. Bude nám všetkým srdečným potešením sa v októbri stretnúť aj s tymi, ktorí nemajú tento krát možnosť na tomto podujatí s nami pracovať.

Veľmi pekne Vám ďakujem!

Berdhanya Swami Tierra

Practical awakening
March 26 2019

Silent retreat

Oct. 24 to 27 in Sloven

Kurz silence retreat vo Zvolene v Centre Anahata ktoré sa uskutoční dňa 18. – 23. Októbra 2018

Prihláste sa na webovej stránke: www.anahata.sk

anahata.zvolen@gmail.com

+421 907 609 007